|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
![]()
За тарифами Нової Пошти
| Тип продукції | Драже |
|---|---|
| Бренд | Стимул |
| Назва | Драже Стимул «Арахіс у какао-порошку» у пакетах 2 кг |
| Наявність | Немає в наявності |
| Ціна | 432.00 |
Драже Стимул «Арахіс у какао-порошку» в пакетах 2 кг оптом — Ідеальний вибір для любителів горіхових делікатесів
Представляємо вашій увазі драже «Арахіс у какао-порошку» від Стимул, упаковані у пакети по 2 кг.
Цей продукт оптом пропонує відмінну можливість для роздрібних магазинів, кафе та інших торгових точок додати до свого асортименту затребуваний і популярний снек.
Опис продукту:
Драже «Арахіс у какао-порошку» складаються з обсмажених арахісів, обсипаних багатим какао-порошком, що створює насичений та витончений смак.
Ці драже ідеально підходять для тих, хто цінує поєднання горіхової текстури із шоколадною ноткою. Упаковка 2 кг забезпечує зручність зберігання та продажу продукту.
Переваги оптової покупки:
Вигідна вартість:
Оптові закупівлі зменшують вартість одиницю товару, підвищуючи прибутковість під час перепродажу.
Привабливість для споживачів:
Комбінація арахісу та какао популярна серед усіх вікових груп, що забезпечує стабільний попит.
Довгий термін зберігання:
Пакетований драже має тривалий термін придатності, що робить його зручним для зберігання та використання протягом тривалого часу.
Підходить для:
Кондитерські та супермаркети:
Відмінно підходять для розміщення у відділах снеків та солодощів.
Кафе та кінотеатри:
Можуть бути запропоновані як снек або доповнення до напоїв.
Заходи та кейтеринг:
Ідеальні як частина асортименту на буфетах або як частування на корпоративних вечірках.
Замовте драже Стимул «Арахіс у какао-порошку» у пакетах 2 кг оптом
Не пропустіть шанс задовольнити потреби ваших клієнтів, запропонувавши їм ці смачні і популярні ласощі.
Замовляючи гуртом, ви отримуєте високоякісний продукт за конкурентоспроможною ціною.
Замовте зараз і додайте ці смачні драже до свого асортименту для збільшення продажів і задоволення ваших клієнтів!