График работы:

Будние: 10:00–17:00

 

0
Мой заказ

Чай чорний байховий в фільтр-пакетиках

Чорний чай – бадьорість і здоров’я від природи

Класичний чорний чай з давніх-давен відомий як смачний і підбадьорливий напій, він швидко поширився по всьому світу і завоював величезну популярність. Ми пропонуємо вам великий вибір корисного чорного чаю високої якості, який зберіг в собі всі важливі зміцнюючі і тонізуючі елементи.

Класичний байховий чай

Класичний байховий чай має багатовікову історію. Він походить з Китаю, де його назва «бай хоа» означає «білі вії». Ніжні ворсинки, що покривають поверхню бруньок цього чаю, і дали йому свою назву (зараз вони називаються типсами). Саме в типсах містяться деякі з корисних речовин, за які цінується чай, і перш за все це ефірні олії.

Властивості чорного чаю

Серед всіх видів байхового чаю найбільшого поширення набув чорний чай, багатий різноманітними вітамінами і мінералами. Він володіє густим коричневим кольором і приємним ароматом, часто його вживають з цукром, медом або іншими підсолоджувачами. За допомогою чаю ви можете отримувати вітаміни груп С і В, а також групу мінералів і металів, серед яких калій, фтор, фосфор, цинк, кальцій, залізо і магній. Всі ці елементи є життєво необхідними для життєдіяльності людини.

Як чорний чай впливає на організм

Надаючи на організм комплексну дію, класичний чорний байховий чай насамперед діє тонізуюче. Кофеїн в складі чаю не завдає шкоди здоров’ю, при цьому покращуючи концентрацію уваги. Чорний чай благодійно впливає на травлення, але одна з найкращих його властивостей – поліпшення серцевої діяльності. Щоденний прийом 5 чашок чорного чаю, на думку фахівців, наполовину знижує ризик інсульту. Антиоксидант танін в складі чаю допомагає організму довше залишатися молодим і краще протистояти впливам зовнішнього середовища. Всі вітаміни і мінерали, наявні в чорному чаї, потрібні організму щодня – вони використовуються всіма тканинами тіла.

А також класичний чорний чай:

  • бадьорить і допомагає впоратися з втомою;

  • благодійно впливає на роботу серця;

  • нормалізує обмін речовин і сприяє правильному травленню;

  • допомагає боротися із злоякісними пухлинами;

  • має омолоджуючий ефект;

  • має антибактеріальну дію;

  • допомагає знизити вагу і поліпшити стан шкіри;

  • зміцнює зубну емаль;

  • робить стінки судин більш міцними.

Великий вибір класичного чорного байхового чаю дозволить вам приємно урізноманітнити чаювання.

Наверх